VEČÍREK, NA KTERÝ BUDE FIRMA VZPOMÍNAT


Nenuďte své hosty a náštěvníky. Dopřejte jim opravdovou živou zábavu, na kterou jen tak nezapomenou. Živá kapela je osvědčený typ zábavy, kterou české publikum ocení.


Organizace večírku tak, aby měla úroveň a člověk se zavděčil každému, je opravdu náročná. Znamená to dlouhé hodiny a dny zařizování, zmatku a mnohdy i pořádnou dávku stresu.

Dobře rozumíme vašim obavám, zda se budou kolegové a šéfové bavit a zda pečlivě promyšlený program lidi oslní. Největší noční můrou všech pořadatelů je to, že některé body programu nebudou tak dobré, jak se očekávalo. Nebo přímo selžou. 

Asi to znáte sami: místní folkový muzikant to přežene s alkoholem tak, že se sotva udrží na nohou, natož aby hrál. Duo s klávesami hraje a zpívá tak falešně, že se to nedá při smyslech vůbec vydržet. Tak jdete s některou z kolegyň raději na panáka...ale na tenhle večírek byste raději zapomněli. A už vidíte ty nepříjemné pohledy po víkendu v práci..

Chcete pro svou firemní party jen to nejlepší. Chcete, aby jednotlivé dílky skládačky zapadly a vše klaplo. A v ideálním případě by se měla povést natolik, že se vás ještě léta budou kolegové ptát na dodavatele cateringu a kontakt na kapelu, až budou sami nějakou oslavu plánovat.

Ano, kontakt na kapelu...možná si uvědomujete, že hudba je jeden z nejdůležitějších dílků celé skládačky. Muzika představuje faktor, který jistí, že se návštěvníci nebudou nudit. Je to ta část, která rozproudí krev v žilách. Donutí všechny vstát ze židlí a dát se do tance. Jen si zkuste vzpomenout - na které skvělé akci z těch, které jste zažili, chyběla perfektní hudba?

Podmínkou vydařené akce je výběr SPRÁVNÉ KAPELY.

Je více než pravděpodobné, že jste se už SPRÁVNOU KAPELU pokoušeli najít. Narazili jste ale na to, že místní kapely nestojí za moc, jsou okoukané a vlastně ani moc neumí hrát. Nebo hrají hudbu, která nikoho vůbec nezajímá.

Vždycky je možnost sáhnout po známém jméně. Lidi milují MIG21, Tomáše Kluse a Chinaski, a budou vás milovat, pokud jim je do vaší obce dovezete. Ale když uvidíte jejich ceník, tak se vám panenky protočí jak třešničky na výherním automatu. Letos se zase katujou kosty a není šance, že by tohle šéfík schválil.


Pro váš problém naštěstí existuje řešení.

Rock`n`rollová kapela Yezz

Co když na vaší svatbě vystoupí kapela, která umí hrát stejně dobře jako známé hvězdy, hraje vkusnou hudbu, kterou milují všechny generace a bude vaše hosty jednoduše bavit?

Tuto kapelu si můžete opravdu objednat. Je to pětičlenná rock`n`rollová kapela ve složení 2 kytary, baskytara, bicí a saxofon. Kapela, která vás provede historií poctivé hudby. Její repertoár nabízí největší hity zlaté éry rock'n'rollu od 50. let, ale i nářezy z nejvyšších příček rockových žebříčků 80. a 90. let: Elvis Presley, Beatles, Deep Purple...ale i Red Hot Chili Peppers nebo Nirvana.

Stačí se domluvit a i na vašem firemním večírku můžete zažít neopakovatelnou atmosféru a živou show!

Možná vás zajímá, co na kapelu Yezz říkají organizátoři, kteří si ji na večírek už objednali? Všechna hodnocení jsou 100 % autentická.

"Zcela upřímně - 80 % poptávek nám chodí formou doporučení. Zazvoní mi telefon a člověk na druhém konci se ptá, zda se dovolal té kapele, co hrála vloni na večírku XY nebo kamarádovi na svatbě. Nezajímá ho cena, jen chce vědět, zda máme volno v termín jejich večírku."

- Martin Mucha, člen kapely


Věra K., každoroční firemní Sommerfest

""Pánové přijeli na naši firemní letní akci po loňském úspěchu již podruhé a opět to bylo na jedničku. Na akci dorazila spousta hostů i ze zahraničí, a je velmi praktické, že když se s kapelou dají do řeči, kluci se bez problémů domluví.

Dostat hosty na parket není pro tuhle partu vůbec žádný problém. Dokonce nás překvapili i velmi povedenou improvizací při spontánním propojení s další vystupující kapelou."

Vánoční večírek firmy Unionocel

"Skvělé, skvělé a prostě skvělé. Kluci vnesli do naší akce, tolik energie, že i přítomné dámy zapomněly na probdělé noci nad cukrovím a řádily na parketě jako o život. Jedinou nevýhodou je snad jen to, že s kapelou Yezz vám večírek strašně rychle uteče.""

Dalibor T., agentura Promoteum

"Skupina Yezz byla trefa do černého. Perfektní jednání, dochvilnost, samostatnost a hlavně fantastický hudební zážitek. Vřele doporučují nejen organizátoři akce, ale také 300 našich hostů."

Co vám kapela může nabídnout?

  • Samozřejmostí je profesionální přístup - kapela je na místě vždy s předstihem a začíná v čas, který si určíte. Nemusíte se proto obávat neočekávané mezery v programu.
  • Večírek v kulturáku, v restauraci nebo třeba na lodi? Není problém! Po dohodě je možné hrát prakticky kdekoliv.
  • Kapela hraje vždy vhodně oblečena. Nestane se, že by muzikanti přijeli ve vytahaných tričkách a roztrhaných džínech.
  • Sety trvají zpravidla 30-45 minut. Jejich délku upravujeme dle situace, nálady a reakcí posluchačů. Pokud jsou hosté parádně rozjetí, poznáme, že ještě není čas na občerstvení.
  • Počítat můžete s kvalitní aparaturou garantující dostatečný výkon na akce až pro 300 lidí a světelnými a mlhovými efekty dokreslujícími atmosféru show.
  • A co víc? Umíme precizně moderovat celý večer. Hovoříme také plynně anglicky. Máte-li zahraniční hosty, nemusíte mít obavu, že by jim nějaká část zábavy unikla. 


Vyplňte nezávaznou poptávku

*Vaše údaje jsou u nás v bezpečí*