Kapela pro nejlepší chvíle vašeho života

HLEDÁTE TU PRAVOU?


Na mysli máme samozřejmě kapelu. Předpokládáme, že v době zařizování svatby jste tu pravou pro život už našli :)

Nenuďte své hosty a náštěvníky. Dopřejte jim opravdovou živou zábavu, na kterou jen tak nezapomenou. Živá kapela je osvědčený typ zábavy, kterou české publikum ocení.


Organizace svatby tak, aby měla úroveň a člověk se zavděčil každému, je opravdu náročná. Znamená to dlouhé hodiny a dny zařizování, zmatku a mnohdy i pořádnou dávku stresu.

Nastávající manželé mají pochopitelně obavy. Zda vyjde slunečné počasí, a zda pečlivě promyšlený program lidi oslní. Největší noční můrou všech pořadatelů je to, že některé body programu nebudou tak dobré, jak se očekávalo. Nebo přímo selžou. 

Asi to znáte sami: místní folkový muzikant to přežene s alkoholem tak, že se sotva udrží na nohou, natož aby hrál. Duo s klávesami hraje a zpívá tak falešně, že se to nedá při smyslech vůbec vydržet. Tak jdete s některým ze svatebčanů raději na panáka...ale na vaši svatbu asi nebudete vzpomínat úplně rádi.

Chcete pro svou svatební party jen to nejlepší. Chcete, aby jednotlivé dílky skládačky zapadly a vše klaplo. A v ideálním případě by se měla povést natolik, že se vás ještě léta budou kamarádi při plánování svatby ptát na dodavatele cateringu a kontakt na kapelu.

Ano, kontakt na kapelu...možná si uvědomujete, že hudba je jeden z nejdůležitějších dílků celé skládačky. Muzika představuje faktor, který jistí, že se návštěvníci nebudou nudit. Je to ta část, která rozproudí krev v žilách. Donutí všechny vstát ze židlí a dát se do tance. Jen si vzpomeňte - na které skvělé akci z těch, které jste zažili, chyběla perfektní hudba?

Podmínkou vydařené akce je výběr SPRÁVNÉ KAPELY.

Je více než pravděpodobné, že jste se už SPRÁVNOU KAPELU pokoušeli najít. Narazili jste ale na to, že místní kapely nestojí za moc, jsou okoukané a vlastně ani moc neumí hrát. Nebo hrají hudbu, která nikoho vůbec nezajímá. 

Pro váš problém naštěstí existuje řešení.

Rock`n`rollová kapela Yezz

Co když na vaší svatbě vystoupí kapela, která umí hrát stejně dobře jako známé hvězdy, hraje vkusnou hudbu, kterou milují všechny generace a bude vaše hosty jednoduše bavit?

Tuto kapelu si můžete opravdu objednat. Je to pětičlenná rock`n`rollová kapela ve složení 2 kytary, baskytara, bicí a saxofon. Kapela, která vás provede historií poctivé hudby. Její repertoár nabízí největší hity zlaté éry rock'n'rollu od 50. let, ale i nářezy z nejvyšších příček rockových žebříčků 80. a 90. let: Elvis Presley, Beatles, Deep Purple... ale i Red Hot Chili Peppers nebo Nirvana.

Stačí se domluvit a i na vaší svatbě můžete zažít neopakovatelnou atmosféru a živou show!

Možná vás zajímá, co na kapelu Yezz říkají manželé, kteří si ji na svou svatbu objednali? Všechna hodnocení jsou 100 % autentická.

"Zcela upřímně - 80 % poptávek nám chodí formou doporučení. Zazvoní mi telefon a člověk na druhém konci se ptá, zda se dovolal té kapele, co viděl vloni v létě kolegovi nebo kamarádovi na svatbě. Nezajímá ho cena, jen chce vědět, zda máme volno v termín jeho svatby."

- Martin Mucha, člen kapely


Petr a Katka S., svatba v Třebovickém mlýně v Ostravě

"Kapela Yezz nám hrála na svatbě a byla to jednoznačně skvělá volba. Výkon všech jejich členů byl výborný, kapela měla vše dobře nacvičeno a šlapalo to. Zahráli nám dokonce věci na přání, které nikdy neměli v setlistu, a tudíž je neměli nazkoušené. Ale šlo vidět, že kapela je dobře sehraná, jelikož se ani tímto požadavkem nedali zaskočit. Kapelu Yezz mohu vřele doporučit."

Veronika a Filip, svatba v Ostrožské Nové vsi


"Chtěli jsme vám s manželem moc poděkovat za skvělou atmosféru, kterou jste na naší svatbě pomohli vykouzlit. Hosté si vás chválili a my si to s vámi opravdu naplno užili. Skvělý zážitek moci si s vámi zahrát a zazpívat - vlastně jste nám pomohli splnit jeden velký společný sen. Ještě jednou děkujeme!!!"

Hanka a Petr M., svatba v Komorní Lhotce

"Chlapi, moc díky za celý večer... jste prostě vynikající. Bylo super, že jste nás si s vámi nechali zahrát... Všichni naši hosté byli moc a a moc spokojení. Doporučím vás komukoliv..."

Co vám kapela může nabídnout?

  • Samozřejmostí je profesionální přístup - kapela je na místě vždy s předstihem a začíná v čas, který si určíte. Nemusíte se proto obávat neočekávané mezery v programu.
  • Svatba uvnitř kulturáku, na fotbalovém hřišti nebo v restauraci? Není problém! Po dohodě je možné hrát prakticky kdekoliv.
  • Kapela hraje vždy vhodně oblečena. Nestane se, že by muzikanti přijeli ve vytahaných tričkách a roztrhaných džínech.
  • Sety trvají zpravidla 30-45 minut. Jejich délku upravujeme dle situace, nálady a reakcí posluchačů. Pokud jsou hosté parádně rozjetí, poznáme, že ještě není čas na občerstvení.
  • Počítat můžete s kvalitní aparaturou garantující dostatečný výkon na akce až pro 300 lidí a světelnými a mlhovými efekty dokreslujícími atmosféru show.
  • A co víc? Umíme precizně moderovat celý večer. Hovoříme také plynně anglicky. Máte-li zahraniční hosty, nemusíte mít obavu, že by jim nějaká část zábavy unikla. 


Vyplňte nezávaznou poptávku

*Vaše údaje jsou u nás v bezpečí*