Jediná kapela, kterou budete potřebovat

HLEDÁTE ZPŮSOB, JAK OŽIVIT VAŠI AKCI?


Nenuďte své hosty a náštěvníky. Dopřejte jim opravdovou živou zábavu, na kterou jen tak nezapomenou. Živá kapela je osvědčený typ zábavy, kterou české publikum ocení.Organizace obecních akcí (ale i jiných typů zábav / slavností) tak, aby měly úroveň a člověk se zavděčil každému, je opravdu náročná. Znamená to dlouhé hodiny a dny zařizování, zmatku a mnohdy i pořádnou dávku stresu.

Pořadatelé, organizátoři a všichni, kdo se na akci podílí, mívají pochopitelně obavy. Zda vyjde slunečné počasí, a zda pečlivě promyšlený program lidi oslní. Největší noční můrou všech pořadatelů je to, že některé body programu nebudou tak dobré, jak se očekávalo. Nebo přímo selžou. 

Asi to znáte sami: místní folkový muzikant to přežene s alkoholem tak, že se sotva udrží na nohou, natož aby hrál. Duo s klávesami hraje a zpívá tak falešně, že se to nedá při smyslech vůbec vydržet. Tak jdete radši na panáka...ale pověst vaší akce dostává nafrak.

Chcete pro svou party jen to nejlepší. Chcete, aby jednotlivé dílky skládačky zapadly a vše klaplo. A v ideálním případě i to, aby akce byla tak povedená, že její věhlas přesáhne hranice vaší obce. A příští rok za vámi budou chodit sousedé a ptát se, kdo na akci vystoupí tento rok a zda to bude super jako vloni?

Možná si také uvědomujete, že hudba je jeden z nejdůležitějších dílků celé skládačky. Muzika představuje faktor, který jistí, že se návštěvníci nebudou nudit. Je to ta část, která rozproudí krev v žilách. Donutí všechny vstát ze židlí a dát se do tance. Jen si vzpomeňte - na které skvělé akci z těch, které jste zažili, nebyla perfektní hudba?

Podmínkou vydařené akce je výběr SPRÁVNÉ KAPELY.

Je více než pravděpodobné, že jste se už SPRÁVNOU KAPELU pokoušeli najít. Narazili jste ale na to, že místní kapely nestojí za moc, jsou okoukané a vlastně ani moc neumí hrát. Nebo hrají hudbu, která nikoho vůbec nezajímá. 

Vždycky je možnost sáhnout po známém jméně. Lidi milují MIG21, Tomáše Kluse a Chinaski, a budou vás milovat, pokud jim je do vaší obce dovezete. Ale když uvidíte jejich ceník, tak se vám panenky protočí jak třešničky na výherním automatu.


Pro váš problém naštěstí existuje řešení.

Rock`n`rollová kapela YEZZ

Co když na vaší akci vystoupí kapela, která umí hrát stejně dobře jako známé hvězdy, hraje vkusnou hudbu, kterou milují všechny generace a bude vaše hosty jednoduše bavit?

Tuto kapelu si můžete opravdu objednat. Je to pětičlenná rock`n`rollová kapela ve složení 2 kytary, baskytara, bicí a saxofon. Kapela, která vás provede historií poctivé hudby. Repertoár nabízí největší hity zlaté éry rock'n'rollu od 50. let, ale i nářezy z nejvyšších příček rockových žebříčků 80. a 90. let: Elvis Presley, Beatles, Deep Purple... ale i Red Hot Chili Peppers nebo Nirvana.

Stačí se domluvit a můžete být svědky jedinečné energické show!Co o nás říkají?

Za léta, co hrajeme, jsme měli možnost zahrát si na večírcích velkých firem, slavnostech malých obcí i opravdu velkolepých svatbách. Většina objednatelů se s námi naštěstí podělila o názor na vystoupení, a my se o ty nejlepší s vámi podělíme.

Petr Bordovský, Kulturní komise obce Tichá

"Tímto bychom chtěli poděkovat kapele Yezz za naprosto fantastické vystoupení, které u nás na kácení máje předvedli. 

Jejich strhující a profesionální vystoupení nenechalo nikoho chladným a svým vystoupením byli skvělou tečnou na závěr naší akce. 

Kapela Yezz je parta naprosto úžasných lidí s ještě úžasnějším hudebním repertoárem. Chlapi, děkujeme za skvělý zážitek a těšíme se na další spolupráci s Vámi."

Radek Urbiš, místostarosta obce Staříč

"Za svoji osobu i za celý realizační tým, který dával program na letošní Den Obce Staříč dohromady, se nám Vaše vystoupení, myslím tím celou kapelu YEZZ, velice líbilo, a troufám si říct, že máte našlápnuto k skvělým zítřkům.

Žánr i styl, jakým jste se vydali, oslovuje stále větší skupinu posluchačů nejen starší generace, ale i mládež. Rock an Roll je stále živý, a v dnešní době různých "muzikantských braků" bylo Vaše vystoupení opravdu ŽIVÉ. Kladné hodnocení zaslouží také image.

Přeji hodně povedených, podobných akcí typu, jako byla ta naše."

Věra Kirchnerová, firma Unionocel s.r.o., Praha

"Pánové přijeli na naši firemní letní akci po loňském úspěchu již podruhé a opět to bylo na jedničku. Na akci dorazila spousta hostů i ze zahraničí, a je velmi praktické, že když se s kapelou dají do řeči, kluci se bez problémů domluví.

Dostat hosty na parket není pro tuhle partu vůbec žádný problém. Dokonce nás překvapili i velmi povedenou improvizací při spontánním propojení s další vystupující kapelou."

Co vám kapela může nabídnout?

  • Samozřejmostí je profesionální přístup - kapela je na místě vždy s předstihem a začíná v čas, který si určíte. Nemusíte se proto obávat neočekávané mezery v programu.
  • Koncert uvnitř kulturáku, na fotbalovém hřišti nebo třeba na plující lodi? Není problém! Po dohodě je možné hrát prakticky kdekoliv.
  • Kapela hraje vždy vhodně oblečena. Nestane se, že by muzikanti přijeli ve vytahaných tričkách a roztrhaných džínech.
  • Sety trvají zpravidla 30-45 minut. Jejich délku upravujeme dle situace, nálady a reakcí posluchačů.
  • Počítat můžete s kvalitní aparaturou garantující dostatečný výkon na akce až pro 300 lidí a světelnými efekty a mlohovými dokreslujícími atmosféru show.
  • A co víc? Umíme precizně moderovat celý večer. Hovoříme také plynně anglicky. Máte-li zahraniční hosty, nemusíte mít obavu, že by jim byť jen část zábavy unikla.


Vyplňte nezávaznou poptávku

*Vaše údaje jsou u nás v bezpečí*